Останні надхождення

Сортувальник банкнот як приклад успіху і розвитку бізнесу

Сортувальники банкнот - необхідний атрибут будь-якої великої компанії, банку, організації з великими обсягами готівкових грошей. Сортувальники банкнот принципово відрізняються від звичайних лічильників купюр можливістю сортування купюр, визначенням номіналу банкнот, підсумовуванням за номіналом і т. д. Лічильники банкнот з функцією сортування є не тільки необхідним предметом для банків, а й істотно полегшують роботу в будь-яких організаціях, що мають справу з готівкою банкнотами. Сортувальник купюр незамінний в обмінних пунктах, супермаркетах і великих магазинах. Сортувальники банкнот (купюр, валют, грошей) здатні перевіряти на справжність купюри зі 100% точністю. Навіть сама професійна фальшива банкнота буде виявлена за допомогою сортувальника банкнот. У Компанії "ITC Banker" Ви завжди зможете замовити сортувальники банкнот всіх відомих виробників (HARD, PRO, Kisan, Newton, Glory, Shinwoo, SBM, Plus, Magner, Kisan, Dors та інші.) за низькими цінами, а також отримати якісну консультацію, гарантію і безкоштовну доставку по Києву і Україні.


Сортувальник банкнот працюють за принципом сканування візуального зображення на купюрі. Спеціальні оптичні датчики дозволяють визначити номінал, після чого валюта сортується по окремих кишенях. Всі моделі оснащені функцією підрахунку вартості кожного з номіналів валют. Придбати лічильник сортувальник банкнот можна онлайн у нашому спеціалізованому магазині офісного обладнання. Використання такого сортувальника має сенс там, де регулярно ведеться робота з великою кількістю банкнот різного номіналу.


Якщо ви хочете вигідно і офіційно купити сортувальник банкнот з великою гарантією, ITC Banker допоможе вам у надійному виборі, і якісним підбором того обладнання, яке потрібно саме вам!